• Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Hutnictwo

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Energetyka zawodowa

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Górnictwo

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Przemysł celulozowo - papierniczy

O nas

Firma A.W. Chesterton (www.chesterton.com) jest wiodącym międzynarodowym producentem i dystrybutorem pięciu niezależnych linii produktowych. Są to uszczelnienia do urządzeń wirujących, uszczelnienia spoczynkowe, hydraulika siłowa i pneumatyka, oleje, smary i chemia przemysłowa (MRO) oraz powłoki kompozytowe, ochrona przed erozją i korozją.Od 1884 roku blisko współpracujemy z naszymi klientami w celu dostarczenia rozwiązań pozwalających działać bardziej niezawodnie, efektywnie i ekonomicznie.

Efektywny rozwój firmy oraz potrzeby klienta  zaowocowały otwarciem w Katowicach Centrum Szkoleniowo – Serwisowego., które prowadzi szkolenia dla doradców i wykonawców firmy Chesterton z całej Europy oraz Klientów firmy. Szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów w zakresie aplikacji powłok ochronnych na bazie kompozytów polimerowych na powierzchnie betonowe i powierzchnie metalowe.

 

Centrum świadczy także prace usługowe w zakresie wykonawstwa obróbki strumieniowo-ściernej na miejscu oraz u klienta, antykorozji przemysłowej, regeneracji zbiorników betonowych i stalowych, reprofilacji korpusów i wirników pomp procesowych najwyższej jakości powłokami kompozytowymi.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji video na temat działalności firmy Chesterton Polska dostępnej tu: VIDEO PREZENTACJA

A.W. Chesterton posiada certyfikaty ISO9001/14001 i MPR II Klasy A

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług oraz do gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.