• Axius

  Chesterton Connect

  Prosty i niezawodny sposób monitorowania pomp i systemów uszczelniających w celu utrzymania bezawaryjności!

  Dowiedz się więcej

 • Axius

  Chesterton przedstawia nowe pojedyncze i podwójne uszczelnienie modułowe

  Zbudowane w oparciu o platformę AXIUS™ zapewnia maksymalną kontrolę i różnorodność konfiguracji

  Dowiedz się więcej

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Hutnictwo

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Energetyka zawodowa

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Górnictwo

 • Przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  Przemysł celulozowo - papierniczy

Chesterton Connect- nowy system do monitorowania pomp i systemów uszczelniających

Łatwe monitorowanie

Chesterton Connect ™ to łatwy w montażu, powiązany z aplikacją, system diagnostyczny, który pozwala użytkownikowi zwiększyć niezawodność urządzeń wirujących. Rejestruje dane 24/7 zachowując 30-dniową historię.

Cztery czujniki pozwalają użytkownikowi na bezpieczne monitorowanie stanu urządzeń, łącznie z parametrami procesowymi, dzięki czujnikom ciśnienia / temperatury podłączonym do uszczelnienia mechanicznego, jak i na urządzeniu, dzięki czujnikom drgań / temperatury zintegrowanym w jego obudowie.

Przyjazny dla Użytkownika

Chesterton Connect łączy 4 czujniki w jednym, unikalnym urządzeniu, które przesyła dane przez Bluetooth do aplikacji mobilnej (zainstalowanej na tablecie lub telefonie komórkowym). Wszystkie dane zebrane przez aplikację można łatwo wyeksportować do analizy, aby pomóc użytkownikowi zrozumieć działanie urządzenia, a tym samym podjąć środki zapobiegawcze, aby wydłużyć MTBR (średni czas między naprawami). Dzięki aplikacji (do pobrania za darmo z Apple Store lub Google Play Store) użytkownik może ustawić progi dla różnych pomiarów. Wielokolorowy system diod LED ostrzega użytkownika w przypadku przekroczenia limitów.

„Chesterton Connect ™ rejestruje, transmituje i monitoruje prawidłowe funkcjonowanie urządzenia. Daje to operatorom czas na dokonanie niezbędnych korekt, unikając w ten sposób kosztownych, nieoczekiwanych przestojów ”- mówi Steven Bullen, menedżer produktu w grupie produktowej uszczelnień mechanicznych Chesterton .

Zastosowanie: Chesterton Connect może być stosowany we wszystkich urządzeniach obrotowych, takich jak pompy, miksery, reduktory, silniki i wentylatory.

Aplikacja do pobrania z Apple Store : https://apps.apple.com/ng/app/chesterton-connect/id1483067357

Aplikacja do pobrania z Google Play : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chesterton.iiot

Wróć

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług oraz do gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.